تولیدی تشک پلاس باف

انواع روتختی

محافظ تشک

تشک طبی

انواع بالش

تشک طبی پلاس باف چهاردانگه

درباره ی پلاس باف

پلاس باف درسال 1390 شروع به فعالیت نموده و در صنعت کالای خواب یکی از درخشان ترین تولیدکنندگان تشک می باشد . مجموعه پلاس باف در تولید تشک های یک نفره و دونفر در دو مدل طبی فنری و طبی اسفنجی از بهترین مواد اولیه استفاده نموده است . هدف اصلی تولیدی تشک پلاس باف ارائه بهترین کالای خواب به مردم عزیز ایران می باشد که در اجرای درست این هدف از کادری مجرب و متعهد دعوت به همکاری نموده و از بهترین تکنولوژی استفاده می نماید .

در تولید کالای خواب سرعت و دقت را سرلوحه کار خود قرارداده ایم تا در کمترین زمان تولیدات خود به تمام نقات کشور و حتی صادرات به کشور های همسایه برسانیم و در حال آماده سازی به صادرات قاره سبز هستیم.

در منطقه چهاردانگه و شهرک سهند یکی از تولید کنندگان مطرح کالای خواب و تشک طبی فنری و اسفنجی را می توان گروه تولیدی صنعتی پلاس باف را نام برد.

معرفی تشک های طبی پلاس باف

برای معرفی تشک طبی پلاس باف بهتر است از اینجا شروع کنیم که اگر شما به دنبال نصیحت پزشکی هستید که ثابت هم شده باشد، یکی از آن ها این است که به پشت بخوابید، در حالی که بر طبق نظریه منابع علمی فقط 8 درصد از افراد به پشت می خوابند.مطابق با گفته های یک وبسایت ” با فاصله خیلی زیاد ،سالم ترین طرز خواب برای بیشتر افراد ،خوابیدن به پشت است زیرا به سر، گردن و ستون فقرات شما اجازه می دهد در یک وضعیت خنثی استراحت کند.این بدان معناست که هیچ فشار اضافه ای در این نواحی نیست و احتمال خیلی کمی وجود دارد که شما احساس درد کنید.” Sunni Goodman سفیر tulo, تشک the tulo Firm را که یک تشک فومی از نوع تخت در جعبه است، را پیشنهاد می دهد.

تشک پلاس باف مدل یک تشک عالی برای کسانی است که به پشت می خوابند ، و برای فراهم کردن یک ثبات و استحکام از سر تا نوک پا و از گوشه به گوشه تشک ، طراحی شده تا بتواند از تمام بدن شما حمایت کند.” به عنوان جایزه، تکنولوژی کمترین انتقال حرکات را می دهد، به این معنا که زمانی که شما بعد از خوردن اسنک شبانه داخل تخت می خزید ، همسرتان را بیدار نمی کنید.

روتختی یک نفره پلاس باف سهند

راه های ارتباطی با تولیدی تشک پلاس باف

شبکه های اجتماعی

اینستاگرام

واتساپ

تلفن تماس

09336531843

021-55288292

ورود به سایت پلاس بافت