پروفیل قاب عکس شرکت سمین پلاست

قاب معرق سمین پلاست چهاردانگه

معرق

ساعت سمین پلاست چهاردانگه

ساعت

ملزومات قابسازی سمین پلاست چهاردانگه

ملزومات قابسازی

دستگاه قاب سازی سمین پلاست چهاردانگه

دستگاه قابسازی

400-400-1

درباره ی پروفیل قاب عکس شرکت سمین پلاست

شرکت سمین پلاست تولید کننده انواع پروفیل های قاب عکس ، ساختمانی و تابلو های تزئینی که از سال 1386 با هدف بازار داخل کشور شروع به فعالیت کرده است و امروزه توانسته بازار کشور های همسایه از جمله ترکیه ، عراق ، آذربایجان ، افغانستان ، پاکستان و غیره را در این زمینه بدست آورد .

این مجموعه با استفاده از نیروهای کارآمد و مجرب توانسته است مواد اولیه را در داخل مجموعه تولید و آن را به محصول نهایی تبدیل کند.

برند سمین پلاست با تجربه ای 10 ساله در فرایند تولید و توزیع پروفیل های قاب عکس و ساختمانی توانسته است محصول با کیفیتی داشته  باشد که علاوه بر زیبایی ، دارای تنوع گسترده ای بوده و سلیقه  تمامی طیف های جامعه را مرتفع کند .

مجموعه سمین پلاست علاوه بر تولید پروفیل ، تولید و فروش انواع ماشین آلات قابسازی و تابلو های آماده از جمله : تابلو فرش ، تابلو پلی استر ، تابلو دکوراتیو ، معرق ، ساعت و غیره و همچنین فروش انواع ملزومات قابسازی را نیز دارد.

معرفی قرنیز ساختمانی سمین پلاست

ابزار قرنیز از جنس پی وی سی (پلی استایرن) یکی دیگر از محصولات شرکت سمین پلاست می باشد که از خصوصیات ابزار قرنیز پی وی سی (پلی استایرن) می توان به وزن سبک، عایق صوت و حرارت و قابل تولید در طرح ها و رنگ های متنوع، مقاومت صد در صد در برابر آب و رطوبت، نگهداری آسان و طول عمر بسیار بالا اشاره کرد. ابزار قرنیز پی وی سی (پلی استایرن) بهترین جایگزین برای چوب طبیعی با طرح ها و رنگ متنوع می باشد. ابزار قرنیز پی وی سی (پلی استایرن) را می توان در اماكن مسکونی، تجاری، اداری و سالن های اجتماعات نیز نصب کرد.

قرنیز pvc سمین پلاست چهاردانگه

راه های ارتباطی با پروفیل قاب عکس سمین پلاست

شبکه های اجتماعی

اینستاگرام

واتساپ

تلفن تماس

09125046388

02155288197

02155288198