پروفیل قاب عکس صادقی ( آساپلاست )

ملزومات قابسازی صادقی

پروفیل قاب عکس

پشت قابی صادقی شهرک سهند چهاردانگه

پشت قابی

آویز قابسازی صادقی شهرک سهند چهاردانگه

آویز پشت قاب

ملزومات قابسازی صادقی

سوزن دوخت

پروفیل قاب عکس PVC صادقی شهرک سهند

درباره ی پروفیل قاب عکس صادقی

مجموعه پروفیل قاب عکس صادقی ( آساپلاست ) در سال 1391 شروع به فعالیت نموده و تا به امروز سالهاست که در حال توسعه و تولید بهترین پروفیل قاب عکس را در سطح منطقه و کشور می باشد. اميدواريم در اين مسير بتوانيم همواره رضايت شما مشتريان عزيز را جلب نماييم.

پروفیل قاب عکس صادقی در اين مسير از افراد متخصص و حرفه ايي استفاده کرده است و توانسته  رضايت مشتريان خود را جلب نماييم. همچنان در حال گسترش خدمات و بالا بردن سطح کيفيت خدمات خود است. خدماتی وسيع در اداره ها و شرکت ها و عموم هم ميهنان را انجام مي دهد.

این مجموعه با دارا بودن چندین سوله در شهرک صنعتی سهند واقع در منطقه چهاردانگه توزیع و پخش انواع ملزومات قابسازی و پروفیل PVC را به تمام نقاط ایران عزیز دارد شما سروران گرامی میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت همکاری با این مجموعه اقدام نمایید .

معرفی پروفیل قاب عکس PVC

پروفیل قاب عکس PVC ،از اوایل سال 1383 پس از احساس نیاز در بازار ایران به پروفیل های متنوع با طرح ها و رنگهای مختلف و همچنین برای سرعت بخشیدن به امر قابسازی در سبک کردن قاب ها و حمل راحت تر و به صرفه تر بودن آن نسبت به پروفیل های چوبی ، توسط تولید کنندگان ایرانی از جمله پروفیل قاب عکس آساپلاست ،این نیاز مرتفع شد و تولید کنندگان ایرانی توانستند با به کارگیری جدیدترین متد روز،در میان برترین تولید کنندگان پروفیل قاب عکس در سطح جهانی باشند.
جنس پروفیل های قاب عکس پی وی سی ، پلی استایرن و از مواد پلیمری میباشد که در چرخه بازیافت و تولید مجدد آن در راستای کمک به محیط زیست ،نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.
در حال حاضر کشور ایران با صادرات محصولات پروفیل قاب عکس و قرنیز های پی وی سی و کتیبه های پرده که همگی از خانواده پلی استایرن میباشند،سهم بزرگی در چرخه صنعت و بازار جهانی ایفا میکند

ملزومات قابسازی صادقی شهرک سهند چهاردانگه

راه های ارتباطی با پروفیل قاب عکس صادقی

ورود به سایت آساپلاست پروفیل قاب عکس صادقی