چرم علیاری

مبلمان چرم علیاری

گلدوزی چرم و پارچه

مبلمان چرم علیاری

لمینت چرم و پارچه با ابر

مبلمان چرم علیاری

دوخت انواع کوسن

مبلمان چرم علیاری

لمینت چرم و پارچه با فوم

درباره چرم علیاری چهاردانگه بیشتر بدانیم

درباره ی هلدینگ چرم علیاری

هلدینگ چرم علیاری با تجربه بیش از یک دهه فعالیت در پخش انواع چرم و پارچه و ملزومات و خدمات مربوطه جهت صنف های مبلمان خانگی، مبلمان اداری و صندلی، کفشی و ارتوپدی و اخذ گواهینامه های معتبر با چشم اندازی بلند مدت کیفیت و تنوع محصولات و خدمات و تحویل آسان و به موقع کماکان درصدد جلب رضایتمندی مشتریان گرامی می باشد.

چرم علیاری در زمینه های مبلمان خانگی ، مبلمان اداری ، انواع چرم و پارچه ، ارتوپدی ، کفش و صندلی در حال فعالیت می باشد و در منطقه چهاردانگه یکی از بهترین تولید کنندگان این صنعت می باشد.

معرفی پارچه مبلی چرم علیاری

یکی از پارچه هایی که  از آن برای طراحی و ساخت مبلمان استفاده و حتی وسایل تزئینی متداول می باشد، پارچه های چرمی است که احتمالا استفاده از آن را تجربه داشته اید. جنس چرم به جز صنعت مبلمان ، پوشاک و نساجی، در سایر صنایع نیز استفاده بسیاری دارد.

اگر می خواهید به مبلمان خود ظاهری شیک و طبیعی بدهید بهتر است از ترکیب چرم با سایر پارچه ها را استفاده کنید. مبلمان اداری و خانگی زیبایی دوچندانی به خود میگیرند مانند مبلمانی که از ترکیب چندین نوع پارچه تشکیل شده است، جلوه ای زیبا و طبیعی دارند.

پارچه های چرم به دو دسته ی «چرم طبیعی» و «چرم مصنوعی» تقسیم می شوند و هر دو برای لمینت با ابر با کیفیت عالی در مجموعه چرم علیاری با کیفیت عالی انجام  می شود.

پارچه چرم طبیعی
در بافت این نوع پارچه از چرم طبیعی حاصل از دباغی پوست حیوانات مختلف مانند گاو، گوسفند، کروکودیل، مار و… استفاده می شود. این چرم به دو صورت ساده و طرحدار تولید می شود. از مزیت های چرم طبیعی می توان به دوام بسیار بالای چرم طبیعی نسبت به نوع مصنوعی اشاره کرد.

پارچه چرم مصنوعی
استفاده از چرم مصنوعی برای اولین بار در کشور آلمان و در قرن نوزدهم انجام پذیرفت. در بافت و تولید این پارچه از چرم مصنوعی استفاده شده است. بافت چرم های مصنوعی از جنس پلاستیک بوده و برای اینکه حالت و جنسی مانند چرم طبیعی داشته باشد بافت آن از یک لایه روکش و یک لایه اسفنج تشکیل شده است.

مبلمان اداری چرم علیاری شهرک سهند چهاردانگه

راه های ارتباطی با چرم علیاری

ورود به سایت چرم علیاری