چوب فروشی یوسف زاده

چوب خیس

چوب روسی

چوب خیس روسی برای کار های خاص

دو نم هوا خشک

بهترین روش

در آماده سازی چوب روسی

خشک کن

چوب روسی

ارائه چوب های خشک کن رفته

چوب فروشی یوسف زاده

درباره ی چوب فروشی یوسف زاده

چوب فروشی یوسف زاده در سال 1399 شروع به فعالیت نموده و تا به امروز سالهاست که در حال خدمتگذاری به شرکت های ساختمانی و مشتریان و صنعتگران حوزه صنعت ساختمان و فرآورده های چوبی می باشد . دراین مدت همراه تولیدکنندگان صنایع مبل و سرویس خواب و دیگر فرآوردهای چوبی بوده ایم .

مجموعه چوب فروشی یوسف زاده همواره در تامین مواد اولیه صنعتگران حوزه صنعت چوب در سراسر ایران بوده و هستیم . ما با ارائه بهترین خدمات در راستای رشد و ارتقاع صنعت چوب در منطقه چهاردانگه و شهرک صنعتی سهند اهداف خود را محقق ساخته و در نظر دارد با رهنمود های سازنده شما یهترین ها را برای شما فراهم آوریم.

معرفی چوب روسی

چوب از اقلام پرطرفدار در صنعت دکوراسیون داخلی به حساب می اید و از نظر طراحان دکوراسیون داخلی ویژگی خواستی در طراحی های خود دارند. چوب ها بسته به نوع درخت و اقلیم رشد آن انواع مختلفی داشته و به تبع آن خصوصیات منحصر به فردی با خود به همراه دارند. یکی از انواع محبوب چوب ها چوب روسی می باشد .

به طور کلی به انواع چوب وارد شده از کشور روسیه به ایران چوب روسی گفته می شود. این چوب ها اغلب از درختان بلوط، راش، کاج، نراد و گونه های مختلفی از درختان بومی این منطقه تهیه می شوند. این چوب ها با قطع درختان و تبدیل آنها به الوارهای قابل حمل به سایر کشورهای دنیا صادر می شوندکه در ایران یکی از بزرگترین واردکنندگان چوب روسی ایران مجموعه چوب فروشی یوسف زاده می باشد.

ساسنا نیز مربوط به خانواده کاج ها می شود و به دلیل سبک وزن بودن و همچنین قیمت مناسب مصارف گوناگونی در صنایع مختلف دارد. از چوب ساسنا به طور گسترده در ساخت نئوپان و تخته سه لا استفاده می شود.

چوب یولکا از خانواده درختان کاج می باشد که در همه ایام سال سبز هستند. این چوب دارای ساختار درشت و البته نرم است. البته باید اشاره شود که نرم بودن این چوب به هیچ عنوان از کاربرد آن نکاسته است و یولکا یکی از چوب های پرطرفدار در دکوراسیون داخلی محسوب می شود.

چوب فروشی یوسف زاده معمولا در زمینه واردات این دو نوع چوب مستقیما از روسیه وارد نموده

واردات مستقیم چوب روسی یوسف زاده

راه های ارتباطی با چوب فروشی یوسف زاده

شبکه های اجتماعی

اینستاگرام

واتساپ

تلفن تماس

09113252706

ورود به سایت چوب فروشی یوسف زاده