یونی میک سازنده ماشین آلات صنایع چوب

icon-1

وکیوم آسانسوری

icon-2

ماشین تراش CNC

icon-3

ماشین صنایع چوب

icon-4

دستگاه CNC

400-400-2

درباره ی یونی میک بیشتر بدانیم

گروه صنعتی یونی میک از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون صنعتی آغاز کرده و از سال ۱۳۷۸ اقدام به تولید ماشین آلات صنایع چوب نظیر لبه چسبان PVC و لترون نموده و در سال ۱۳۸۴ بنا به نیاز مصرف کننده با کادری متشکل از کارشناسان و تکسین های مجرب و کار آزموده اقدام به تولید دستگاه پرس وکیوم و ماشین آلات CNC صنایع چوب ، فلز و لیزر کرده و با عرضه این محصولات به شرکت هایی نامی نظیر : شرکت تعاونی ارژن بیهق ، سازمان فنی و حرفه ای کشور ، شرکت دهکده هنر لیو ، مبلمان کودک و نوجوان یاسمین ، مبلمان کودک و نوجوان ونوس ، صنایع چوب تیس ، صنایع چوب باما و … و همچنین صادرات این محصولات به کشورهایی نظیر ترکمنستان ، آذربایجان و عراق توانسته جایگاه معتبری در بین تولید کنندگان داخلی کسب نماید.

معرفی دستگاه CNC یونی میک

ماشین ابزار هایی که به کمک کامپیوتر هدایت می شوند،ماشین آلات CNC می نامند. این ماشین آلات قابلیت فرزکاری،برشکاری، سوراخکاری و جوشکاری انواع مواد از جمله فلزات ،سنگ و چوب را دارا می باشد.

شرکت یونی میک قادر به طراحی و تولید ماشین آلات CNC می باشد.

با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی ، ماشین های تراش cnc به سرعت جایگزین دستگاه های سنتی قدیمی تر شده اند.این نوع ماشین ها با مزایای فراوانی همراه هستند. آنها می توانند به راحتی تنظیم و مدیریت گردند. تکرار پذیری بالا همراه با دستیابی به دقت مناسب در این ماشین های سی ان سی ارائه میگردد. ماشین های تراش سی ان سی به طور معمول ، طراحی شده اند تا از نسخه-های مدرن ابزار استفاده و از فرایند های مختلف بهره ببرند. برنامه ریزی و اجرای آنها معمولا توسط نرم افزار های CAD و CAM انجام میگردد. برنامه نویس به وسیله نرم افزار قید شده برنامه را به صورت دستی طراحی و سپس آن را در کنترل cnc آپلود می نماید. وپس از انجام برخی دیگر از تنظیمات مانند گرفتن نقطه صفر ابزار و قطعه عملیات ماشین کاری به صورت خودکار انجام میگردد. ماشین تراش cnc با یک رابط به منو بر روی یک کامپیوتر کنترل میگردد. اپراتور که برنامه را مدیریت مینماید می تواند به صورت شبیه سازی (simulation) نحوه عملکرد دستگاه را در هر مرحله از تولید ببیند. به لطف این تکنولوژی ، اپراتور دیگر نیازی به دانستن جزئیات مربوط به دستگاهی که با آن کار میکند در مقایسه با شرایط مشابه در دستگاه های سنتی ، نخواهد داشت.

دستگاه CNC ولیزر یونی میک چهاردانگه

راه های ارتباطی با ماشین سازی یونی میک

ورود به سایت ماشین سازی یونی میک